KishVR
0

حضور برند ونس در متاورس

حضور برند ونس در متاورس

ونس را احتمالا همه می­شناسید، ونس یک شرکت تولید پوشاک در ایالات متحده امریکاست که اتفاقا طرفداران زیادی بین اسکیت­سواران دارد. اما تا حالا برایتان سوال شده که شرکتی با این درجه از موفقیت چرا باید به جهان تازه تاسیس متاورس ورود کند؟ در ادامه همراه ما باشید تا این موضوع را بررسی کنیم. اگر در مورد متاورس اطلاعات کاملی ندارید، پیشنهاد میکنم مقاله متاورس چیست و چه تاثیری در آینده جهان دارد؟ را مطالعه کنید.

متاورس چیست؟

متاورس در لغت به معنای فراجهان است و به جهانی مجازی اشاره دارد که در آن انسان­ها از طریق آواتار با یکدیگر در ارتباط هستند. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در باب جهان متاورس و اینترنت نسل جدید را دارید،در مقاله متاورس چیست بیشتر درباره این موضوع توضیح داده­ایم.

درباره برند ونس

ونس یک شرکت تولید پوشاک آمریکایی است که در سال 1966 تاسیس شد. این کمپانی بیشتر بخاطر تولیدات کفش شهرت دارد و مردم دنیا اکثرا او را به همین خاطر می­شناسند. برند ونس در حوزه تولید کفش­هایی مخصوص اسکیت سواری نیز تبحر خاصی دارد و از این نظر نیز صاحب سبک است. در واقع این موضوع بخش اصلی این شرکت را تشکیل می­دهد و در اصل سرمایه­گذاری اصلی آنها نیز بر روی همین مسئله بوده است. در ادامه همراه ما باشید تا به شما بگوییم که این شرکت چگونه از همین شهرت برای ورود به متاورس استفاده کرد.

حضور ونس در متاورس به کمک روبلاکس

برند ونس به کمک بازی روبلاکس حضور خود را در دنیای متاورس عملی کرد. این کمپانی با بازی­هایی سخت بر پایه اسکیت­سواری توانست نقطه عطف خود را تبلیغ کند و به همین روش در دنیای مجازی هم حرفی برای گفتن داشته باشد. این برند مورد احترام بسیاری از اسکیت­بازان جهان است و به همین دلیل از حضور آن در متاورس استقبال زیادی شد. البته روبلاکس هم نسبت به دیگر متاورس­ها شناخته شده­تر است و پیچیدگی خاصی برای استفاده ندارد.

روبلاکس چیست؟

روبلاکس یک پلتفرم بازی چندنفره آنلاین است که آزادی عمل زیادی به بازیکنان خود می­دهد. این بازی این امکان را در اختیار بازیکنان خواهد گذاشت که بازی­های خودشان را بسازند و از این راه حتی کسب درآمد کنند. روبلاکس دارای مینی­گیم­های مختلفی است که کاربران از طریق انجام آنها می­توانند پول بازی را دریافت نمایند. حالا فرض کنید برای مثال هنگام بازی اسکیت در روبلاکس کتونی ونس به پای آواتار شما باشد. این دقیقا همان تصویری است که کمپانی ونس به دنبال آن است.

تاثیر حضور ونس در متاورس

حضور ونس به عنوان یک کمپانی مطرح حوزه پوشاک در متاورس نوید بخش آینده نو و درخشان برای این تکنولوژی نوپا و نوبنیاد است. با ورود شرکت­های مختلف به جهان متاورس قطعا عرصه رقابت شلوغ و شلوغ­تر خواهد شد و همین نکته بازار متاورس را داغ خواهد کرد. پروژه متاورس کیش به عنوان یک متاورس ایرانی فرصت مناسبی برای ورود بیزنس­های مختلف به حوزه متاورس است. این پروژه تمام ایرانی، با امنیت و سرعت بالا مناسب کسب­وکار­های جاه­طلبی مثل ونس می­باشد.

سخن آخر

ونس با حضور در متاورس، آینده خود را در دنیای جدید خرید و قطعا بعدها متوجه این تصمیم درست خواهد شد. شما نیز با پروژه kishvr آینده خود را بخرید. ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.