KishVR
0

آموزش خرید زمین‌ متاورس KishVR

تصویر پیدا نشد !

این روزها بازار خرید و فروش زمین‌های متاورس بسیار داغ است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به آموزش خرید زمین متاورس KishVR بپردازیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بلافاصله پس از خواندن این مقاله بتوانید صاحب اولین زمین متاورسی خود شوید.

در هر مرحله از خرید مشکلی داشتید از طریق آیکن زرشکی رنگ پایین صفحه و از طریق یکی از روش‌های موجود با کارشناسان فارسی زبان KishVR ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت راهنمایی‌های لازم به شما ارائه شود.

اگر هنوز نمی‌دانید متاورس چیست همین حالا مقاله متاورس چیست؟ را خوانده و سپس اقدام به خواندن این مقاله و خرید اولین زمین متاورسی خود کنید

فهرست مطالب

گام اول: نصب کیف پول دیجیتال (ولت یا والت دیجیتال)

در متاورس تمام دارایی‌های شما اعم از ارزهای دیجیتال، زمین‌ها، ساختمان‌ها، آواتار، لباس‌ها، اکسسوری‌ها و… در کیف پول دیجیتال شما ذخیره و نگهداری می‌شوند. پس لازم است تا یک کیف پول مناسب نصب کنید.

در ابتدا باید انتخاب کنید که از چه کیف پولی قصد استفاده دارید (در این رابطه با اندکی جستجو متوجه وجود چندین کیف پول دیجیتال در فضای وب می‌شوید. اما پیشنهاد من کیف پول تراست والت یا تراست ولت بوده که هم بیشترین تعداد نصب را دارد و هم از امکانات مناسبی برخوردار است.

در رابطه با امنیت هم باید این را بدانید که امنیت کیف پول شما صرفا به خودتان بستگی دارد تا چطور از آن مراقبت کنید. در این زمینه با درخواست مشاوره و یا پیام به واتس‌اپ پشتیبانی اطلاعات جامعی به‌دست آورید.

جهت نصب تراست ولت در ابتدا اپلیکیشن Trust Wallet را از طریق وبسایت و یا بازارهای نصب اپلیکیشن مانند گوگل‌پلی‌استور، اپ‌استور و… بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید.

آموزش نصب تراست ولت

گام دوم: ساخت کیف پول دیجیتال

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله اول: منتظر باشید برنامه بر روی گوشیتان نصب شود

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله دوم: بر روی دکمه آبی رنگ CREATE A NEW WALLET ضربه بزنید.

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله سوم: تیک موجود در این صفحه که در بالای CONTINUE قرار دارد را بزنید و بر روی دکمه CONTINUE ضربه بزنید تا قرارداد قوانین کیف پول توسط شما تایید شود.

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله چهارم: یک رمز جدید برای برنامه بگذارید. (این رمز هر بار برای باز کردن برنامه از شما پرسیده خواهد شد)

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله پنجم: رمزی که در مرحله قبل وارد کرده بودید دقیقا عین همان را اینجا وارد کنید.

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله ششم: زدن 3 عدد تیک در این مرحله به این معنی است که اهمیت امنیت 12 کلمه‌ای که در مرحله بعد دریافت خواهید کرد را کاملا درک کرده‌اید. به این معنی که اگر از این 12 کلمه به درستی مراقبت نکنید عواقب گم شدن تمام داراییتان به عهده خودتان است. جهت رعایت امنیت با کارشناسان فارسی زبان KishVR گپ بزنید.

مرحله هفتم: هر 3 تیک را فعال کنید و بر روی CONTINIUE ضربه بزنید.

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله هشتم: تمام دارایی دیجیتال شما همین 12 کلمه هستند پس فقط و فقط آن را بر روی یک کاغذ، کتابی مهم یا هر جایی دیگر یادداشت کنید (به ترتیب و بر اساس شماره) و مطمئن شوید که کسی به آن دسترسی نخواهد داشت. به هیچ وجه این کلمات را در فضاهایی مانند تلگرام، واتس‌اپ، ایمیل و… نگهداری نکنید تا از خطر هک شدن در امان باشید (جهت حفظ امنیت با کارشناسان فارسی زبان KishVR گپ بزنید)

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله نهم: کلماتی که در مرحله قبل یادداشت کردید در اینجا به ترتیب از 1 تا 12 وارد کنید. (جهت وارد کردن کلمات امنیتی کیف پول نیازی به تایپ کردن آنها نیست و فقط کافیست از بین کلمات نمایش داده شده به ترتیب از 1 تا 12 پیدا کنید و ضربه بزنید)

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله دهم: در صورتی که ترتیب وارد کردن کلمات را به درستی رعایت کرده باشید با پیغام Well done! مواجه خواهید شد. در اینجا بر روی دکمه DONE ضربه بزنید.

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله یازدهم: در این مرحله با پیغام تبریک کیف پول تراست ولت مواجه خواهید شد. باز هم بر روی DONE ضربه بزنید.

آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

مرحله دوازدهم: جهت دریافت نوتیفیکیشن‌های (اعلان‌) اپلیکیشن اعم از گزارش‌های واریز و برداشت و… بر روی دکمه ENABLE ضربه بزنید.

پایان مراحل نصب و ساخت کیف پول دیجیتال

 • کلمات امنیتی کیف پول دیجیتال خود را به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار ندهید. (با ادعای دریافت ارز رایگان و…)
 • کلمات امنیتی کیف پول دیجیتال خود را به هیچ وجه در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، پیام‌رسان‌ها مانند واتس‌اپ، ایمیل و… ذخیره نکنید.
 • در صورتی که گوشی موبایلتان را گم کردید بلافاصله پیش از هر اقدامی دارایی خود را جابه‌جا کنید (در این زمینه در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با کارشناسان متاورس KishVR در ارتباط باشید)
 • تمام دارایی‌های شما اعم از توکن‌ها و اسناد دیجیتالی (NFT) شما همینجا ذخیره خواهد شد؛ با ضربه زدن بر روی Tokens به ارزهای دیجیتال و با ضربه زدن بر روی NFTs به اسناد دیجیتالی خود (زمین‌ها، ساختمان‌ها، آواتارها و…) دسترسی خواهید داشت.
 • جهت دریافت هرگونه مشاوره در زمینه نصب و ساخت کیف پول دیجیتال در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان فارسی‌زبان متاورس KishVR در ارتباط باشید.
آموزش گام به گام ساخت کیف پول متاورس KishVR

گام سوم: عضویت در جوامع متاورس KishVR

سرمایه‌گذاری در متاورس تفاوت عمده‌ای با سرمایه‌گذاری‌های سنتی مانند زمین فیزیکی، ارز، بورس، طلا و… دارد؛ حتی با سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال هم تفاوت‌هایی دارد. متاورس به معنی فراجهان و به صورت کلی هدفش مدیریت غیرمتمرکز در جهان است یعنی دیگر یک حکومت یا دولت تصمیم‌گیرنده مطلق امور نیستند و افراد سرمایه‌گذار یا به اصطلاح هولدرها همگی با هم در تصمیم‌گیری‌ها و اتفاقات سهیم و شریک هستند. دلیل این موضوع هم ماهیت بلاکچین به عنوان یک دفتر کل مشترک است که تمام اتفاقات و تراکنش‌ها در آن به اطلاع عموم خواهد رسید؛ بهمین دلیل هم هیچ اقدام پنهانی در بلاکچین و در پس آن در متاورس قابل انجام نخواهد بود.

شاید بتوان گفت مهمترین مرحله در خرید زمین‌های متاورس KishVR این است که در جوامع رسمی آن عضو شوید، با کارشناسان فارسی‌زبان این متاورس ارتباط بگیرید و مادامی که هولدر یا سرمایه‌گذار هستید از اخبار و اطلاعیه‌ها آگاه شوید. کارشناسان حرفه‌ای متاورس KishVR از حالا تا زمانی که ساختمان‌های این جهان موازی ساخته شده و به بهره‌برداری برسند در خدمت شما ایرانیان سراسر دنیا خواهند بود تا بار دیگر امپراطوری عظیم و کهن ایرانی با هدف گسترش شعار پندار نیک، گفتار نیک و رفتار نیک و همچنین برقراری صلح جهانی ساخته شود.

پس همین حالا این 3 اقدام را انجام دهید:

 1. در اینستاگرام، kishvrofficial را جستجو کرده و صفحه رسمی ما را فالو کنید.
 2. در تلگرام، kishvrofficial را جستجو کرده و در کانال ما عضو شوید.
 3. در توییتر، kishvrofficial را جستجو کرده و صفحه ما را دنبال کنید (در زمان نگارش این مقاله مهمترین جامعه‌ای که در دنیای متاورس باید عضو آن باشید توییتر است)
 4. همچنین از طریق آیکن زرشکی رنگ پایین صفحه در واتس‌اپ پیامی را برای ما ارسال کنید و شماره موبایل را ذخیره کنید تا در شرایط اضطراری در اسرع وقت با ما در ارتباط باشید.

گام چهارم: ساخت حساب کاربری در پلتفرم Rarible (رریبل)

پلتفرم رریبل یکی از مهمترین بازارهای خرید و فروش ان‌اف‌تی (NFT) در دنیاست و از آنجایی که سند زمین شما از جنس NFT خواهد بود پس برای مشاهده و خرید زمین باید در این پلتفرم عضو شوید و در صورت تمایل اطلاعات پروفایل خود شامل نام، تصویر پروفایل، لینک شبکه‌های اجتماعی و… را در آن تکمیل کنید. البته نگران نباشید بدون تکمیل ثبت‌نام و با داشتن یک کیف پول (که در مراحل قبلی آموزش دادیم) هم می‌توانید خرید خود را انجام دهید و لزومی به تکمیل ثبت‌نام وجود ندارد.

متأسفانه به دلیل مشکلات موجود در داخل و روابط بین‌الملل که از به کار بردن نام این مشکلات معذورم، این مرحله و تقریبا تمام مراحل را با استفاده از ابزارهای تغییر ملیت (همانی که می‌دانید) انجام دهید. (به امید برداشته شدن مرزهای خودخواهانه در ایران)

فیصل عبدالله
آموزش ساخت حساب کاربری Rarible
آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله اول: بر روی دکمه ورود به بازار دیجیتال Rarible ضربه بزنید و یا در مرورگر خود آدرس www.rarible.com را وارد کنید تا این صفحه را مشاهده کنید. (با ابزارهای تغییر ملیت باید وارد این وبسایت شوید!)

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله دوم: بر روی Mobile Wallet ضربه بزنید تا کیف پولی که در مراحل قبلی ساختید به این بازار متصل کنید.

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله سوم: در این قسمت حتما توجه کنید که گزینه Mobile انتخاب شده باشد و بر روی Connect ضربه بزنید.

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله چهارم: اگر بیش از یک کیف پول داشته باشید از شما می‌خواهد یکی از آنها را انتخاب کنید. در این مرحله بر روی گزینه Trust Walletدو بار ضربه بزنید. (احتمال دارد این مرحله را نبینید و مستقیما به مرحله بعدی بروید.

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله پنجم: برنامه کیف پول دیجیتال شما باز شده است و از شما می‌خواهد با یکی از روش‌های اثر انگشت، فیس‌آی‌دی یا رمز ورود برنامه را باز کنید. بر روی PIN ضربه بزنید تا رمزی که در مراحل نصب وارد کرده بودید، وارد کنید.

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله ششم: رمز خود را که در مراحل نصب وارد کرده بودید در اینجا وارد کنید تا برنامه باز شود.

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله هفتم: جهت اتصال کیف پول به Rarible بر روی CONNECT ضربه بزنید.

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله هشتم: اطلاعات پایه‌ای از شما می‌خواهد که در این بخش باید وارد کنید. Display name نام نمایشی شماست که پیشنهاد می‌شود نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد کنید. یک ایمیل معتبر درقسمت Enter your email وارد کنید.

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

مرحله نهم: تیک پذیرش قوانین را زده و بر روی Finish sign-up ضربه بزنید تا اطلاعات شما ثبت شود.

مرحله دهم: جهت تایید اطلاعات باز هم باید برنامه کیف پول را انتخاب کنید تا امضای دیجیتالی شما ثبت شود. (تقریبا هر فعالیتی در Rarible نیازمند یک بار باز شدن برنامه کیف پول به منظور ثبت امضای شماست.)

آموزش ساخت حساب کاربری در وبسایت Rarible

پایان مراحل ساخت حساب کاربری در Rarible

تبریک می‌گویم! حساب کاربری شما در معتبرترین بازار جهانی خرید و فروش اسناد دارایی‌های دیجیتال (NFTs) ساخته شد. از این پس می‌تواند عناصری مانند زمین، ساختمان، نقاشی، عکس، آواتار، لباس، اکسسوری و… را به راحتی خریده و آن‌ها را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنید.

گام پنجم: خرید ارز دیجیتال مورد نیاز جهت خرید زمین

پس از این که کیف پول دیجیتالی خود را ساختید، در جوامع متاورس کیش عضو شدید و حساب کاربری خود را در بازار جهانی Rarible ساختید حالا وقت آن است که ارز دیجیتال مورد نیاز خود را از صرافی‌های مجاز داخلی خریداری کرده و کیف پول خود را شارژ نمایید.

ارز دیجیتال مورد نیاز جهت خرید زمین‌های متاورس KishVR ارز اتریوم با نام اختصاری ETH است که پس از بیت‌کوین پرمخاطب‌ترین ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله است. زمین‌ها در متاورس KishVR در 3 نوع با کاربردها و قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شود که در زیر قیمت آن‌ها را مشاهده می‌کنید:

 • زمین لایه‌ی میانی به ارزش هر قطعه 0.017 اتریوم (در زمان نگارش این مقاله حدود 1 میلیون تومان)
 • زمین نوار ساحلی به ارزش  هر قطعه 0.034 اتریوم (در زمان نگارش این مقاله حدود 2 میلیون تومان)
 • زمین‌های مرکزی جزیره به ارزش هر قطعه 0.17 اتریوم (در زمان نگارش این مقاله حدود 10 میلیون تومان)

پیش از اینکه ارز دیجیتال مورد نیاز خود را تهیه کنید این نکته را مدنظر قرار دهید که هرگونه تراکنش در این فضا مستلزم پرداخت Gas Fee یا همان کارمزد است که به دلیل ماهیت غیرمتمرکز بلاکچین و ارزهای دیجیتال درصد یا میزان مشخصی ندارد و در زمان انجام تراکنش بسته به ترافیک شبکه (میزان خرید و فروش‌ها) این کارمزد مشخص می‌شود. به همین دلیل سعی کنید حدود 30 تا 50 درصد بیشتر از نیازتان اتریوم تهیه کنید تا هنگام خرید به مشکل کمبود بودجه بر نخورید. (بقیه ارز موجود در کیف پولتان دست نخورده باقی خواهد ماند و در خریدهای دیگرتان قابل استفاده خواهد بود.)

جهت خرید ارز دیجیتال صرافی‌ها از شما آدرس کیف پولتان را دریافت خواهند کرد؛ در ادامه نحوه‌ی به دست آوردن آدرس کیف پولتان را به صورت تصویری مشاهده خواهید کرد:

آموزش به دست آوردن آدرس کیف پول تراست ولت

مرحله اول: پس از این که برنامه کیف پول خود را باز کردید در صفحه اول بر روی Ethereum ضربه بزنید.

آموزش به دست آوردن آدرس کیف پول تراست ولت

مرحله دوم: بر روی Receive ضربه بزنید.

آموزش به دست آوردن آدرس کیف پول تراست ولت

مرحله سوم: در اینجا آدرس ولت خود را مشاهده می‌کنید؛ بر روی Copy ضربه بزنید تا آدرس کیف پولتان کپی شود. حالا می‌توانید این آدرس را هنگام خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های مجاز وارد کنید تا ارز خریداری شده وارد کیف پولتان شود.

در زیر برخی از صرافی‌های مجاز را مشاهده می‌کنید که با ضربه زدن بر روی هر کدام وارد وبسایتشان خواهید شد. در صرافی‌ها باید روند ثبت‌نام و احراز هویت را بر اساس آموزش‌هایی که به شما می‌دهند و با کمک پشتیبانان طی کنید. (در این مقاله آموزش ثبت‌نام و احراز هویت را نیاورده‌ایم؛ در صورت نیاز به راهنمایی با کارشناسان فارسی‌زبان متاورس KishVR در ارتباط باشید.)

لیست برخی از صرافی‌های مجاز خرید و فروش ارز دیجیتال

هدیه‌ای ناقابل از طرف من به شما دریافت 10 درصد هدیه با خرید از صرافی bit24 است. اگر از طریق لینک زیر اقدام به ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی bit24 کنید، هربار که بخواهید ارز دیجیتال خریداری کنید 10 درصد از میزان تراکنش خود را هدیه دریافت خواهید کرد.

فیصل عبدالله

گام ششم: خرید زمین متاورس KishVR

تبریک می‌گویم تا اینجا 90 درصد مسیر خرید زمین را انجام دادید. حال که ولت (کیف پول) خود را ساختید، در جوامع متاورس KishVR عضو شدید، حساب کاربری خود را در Rarible ساختید، ارز دیجیتال (اتریوم) مورد نیاز خود را خریداری کردید، وقت آن است که گام آخر را برداشته و صاحب اولین زمین متاورسی خود شوید. در ادامه مراحل خرید زمین را مشاهده خواهید کرد:

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله اول: وارد وبسایت Rarible.com شوید. (با ابزار تغییر ملیت)

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله دوم: kishvr را جستجو کنید تا صفحه رسمی kishvr در رریبل را مشاهده کنید. (جهت اطلاع از دیگر عناصر متاورس KishVR حتما این صفحه را فالو کنید)

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله سوم: از قسمت Collections بر روی کالکشن زمین (KishVR Lands) ضربه بزنید.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله چهارم: در کالکشن زمین‌های متاورس KishVR به پایین صفحه بروید.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله پنجم: بر روی KishVR Land C ضربه بزنید تا زمین‌های لایه‌ی میانی جزیره باز شوند.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله ششم: بر روی دکمه Buy for ضربه بزنید و اقدام به خرید کنید.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله هفتم: منتظر بمانید تا درگاه پرداخت آماده شود.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله هشتم: بر روی Procceed to payment ضربه بزنید.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله نهم: در این مرحله برنامه کیف پول شما به صورت خودکار باز شده و از شما تاییدیه قرارداد هوشمند را خواهد خواست.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله دهم: اگر برنامه کیف پول به صورت خودکار باز نشد، خودتان برنامه را باز کرده و منتظر قرارداد هوشمند بمانید.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله یازدهم: در این قرارداد مبلغ پرداختی شما بابت زمین و کارمزد مورد نیاز جهت پرداخت مشخص خواهد شد. در صورتی که اتریوم به میزان کافی در ولت خود داشته باشید دکمه APPROVE برای شما فعال خواهد بود. بر روی آن ضربه بزنید.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

مرحله دوازدهم: به صفحه مرورگر خود که وبسایت Rarible باز بود برگردید؛ در صورتی که پرداختتان با موفقیت انجام شده باشد این صفحه را مشاهده خواهید کرد که به منظور تکمیل مراحل خرید است.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

در وبسایت رریبل با زدن دکمه My Collections، ان‌اف‌تی زمین‌های شما به این صورت نمایش داده خواهد شد.

آموزش خرید زمین متاورس KishVR

همچنین در ولت خود و در بخش NFTs نیز زمین شما قابل مشاهده خواهد بود.

سخت و پیچیده بود؟

اصلا نگران نباشید، کارشناسان فارسی‌زبان متاورس KishVR از ابتدا شما را همراهی خواهند کرد.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.