KishVR
0

حضور برند تامی در متاورس

حضور برند تامی در متاورس

برند تامی نیز به جهان متاورس وارد شد. تامی یک برند مشهور امریکایی در حوزه پوشاک است که حتما آن را می­شناسید. این برند با ورود به جهان متاورس مسیر جدیدی برای بیزنس خود آغاز کرد. با شروع فعالیت­های متا در زمینه متاورس شرکت­های زیادی در امریکا خواستند که به این حوزه وارد شوند. ورود زودهنگام این شرکت­ها خبری خوش برای دنیا متاورس و کریپتوکارنسی است. در ادامه همراه ما باشید تا مسیر این برند معروف را از تاسیس تا ورودش به متاورس بررسی کنیم. اگر در مورد متاورس اطلاعات کاملی ندارید، پیشنهاد میکنم مقاله متاورس چیست و چه تاثیری در آینده جهان دارد؟ را مطالعه کنید.

تاریخچه کوتاهی از برند تامی

توماس جاکوب هیلفیگر یک طراح مد امریکایی است. او در 18 سالگی کار خرده فروشی را آغاز کرد. تامی شلوار­های ارزان را در نیویورک می­خرید و پس از ترمیم آنها را در یک فروشگاه محلی می­فروخت. او پس از مدتی فروشگاه خودش را افتتاح کرد و طولی نکشید که فروشگاهش ورشکسته شد. او پس از این شکست نامید نشد و با مهاجرت به نیویورک توانست با برند­های مطرحی مثل کلوین کلین و پری الیس کار کند. سرانجام او برند خود را به ثبت رساند و توانست از این طریق به یکی از بزرگ­ترین برند­های پوشاک دنیا تبدیل شود.

ورود تامی به متاورس

لباس تامی نیز همانند برند ونس از طریق کمپانی روبلاکس تلاش کرد تا وارد حوزه متاورس شود. این شرکت با ایجاد شهری در متاورس روبلاکس سعی دارد محصولاتش را در این حوزه نیز به فروش برساند. با اینکه هنوز اطلاع صد درصدی نداریم اما به احتمال بالا متاورس تامی ترکیبی از سرگرمی و بیزنس خواهد بود؛ یعنی که بازیکنان از سرگرمی­های ایجاد شده در دنیای متاورس توسط برند تامی استفاده خواهند کرد و در صورت علاقه محصولات این شرکت را نیز خواهند خرید. از قرار معلوم تامی نمی‌خواهد از بازار داغ متاورس عقب بماند و سعی دارد خود را به سرعت به آن برساند.

چرا ورود تامی به جهان متاورس مهم است؟

برند تامی از شرکت­های مهم صنعت پوشاک در امریکا به شمار می­رود. حضور برند­هایی مثل تامی، گوچی، زارا و … برای دنیای متاورس اعتبار هستند و در حقیقت کمپانی­های کوچک دیگر با دیدن ورود این شرکت­های بزرگ به متاورس ترغیب خواهند شد که خود نیز به این دنیای اعجاب­انگیز ورود کنند. شاید حضور در پروژه­های متاورس خارجی کار سختی باشد اما ورود به پروژه متاورس ایرانی امکان پذیر است. kishvr به عنوان یک متاورس تمام ایرانی مفتخر است که از تمام علاقه­مندان به متاورس برای ورود به این سرزمین تازه تاسیس دعوت به عمل آورد.

سخن آخر

برند تامی هم به حوزه متاورس وارد شد و با اینکار بار دیگر تاکید کرد که لازمه حضور در عرصه رقابت جهانی تصمیم به موقع و توجه به تکنولوژی روز دنیاست. برند­های زیادی در دنیا در حال فکر به ورود متاورس هستند. اما در ایران این موضوع هنوز نوپاست و هم اکنون فرصت خوبی برای ورود به این حوزه است. اگر شما هم می‌خواهید بدانید متاورس چیست؟ و قصد ورود به جهان متاورس را دارید کافیست سری به وبسایت متاورس کیش بزنید. ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.