KishVR
0

نجات اقتصاد ایران مهم‌ترین ماموریت پروژه متاورس کیش

تصویر پیدا نشد !

متاسفانه این روزها حال اقتصاد ایران چندان خوب نیست؛ چراکه به دلیل تحریم‌ها امکان صادرات بسیاری از تولیدات داخل از کشور وجود ندارد و بیشترین میزان صادرات در حوزه نفت و گاز است. علاوه ‌بر آن نرخ تولید ناخالص داخلی نیز چنگی به دل نمی‌زند؛ چراکه این عدد سالانه به دلیل تورم افزایش پیدا می‌کند و اگر میزان تورم را از آن کم کنیم به عدد بسیار کوچکی می‌رسیم!

در این شرایط ناامیدکننده بسیاری از هموطنانمان از طریق فضای مجازی به درآمدزایی پرداخته و باعث ارزآوری نسبتاً کمی به داخل کشور می‌شوند. اما کسب درآمد در فضای مجازی به ما خاطرنشان کرده که می‌توان از طریق اینترنت به رشد اقتصاد کشور کمک کرد. به همین دلیل مهندسان نخبه ایرانی-قطری از پروژه‌ای به نام پروژه متاورس کیش رونمایی کرده‌اند که برای نجات اقتصاد ایران طرح‌ریزی شده است.

حل مشکلات اقتصادی کشور مهمترین ماموریت پروژه متاورس کیش

مهم‌ترین هدف پروژه متاورس کیش حل مشکلات اقتصادی کشور است. مطمئناً همه ما ایرانیان از مشکلات اقتصادی حال حاضر کشور مطلع هستیم که به دلیل تحریم‌ها و تک‌بعدی شدن اقتصاد ایجاد شده‌اند. این روزها اقتصاد ایران کاملاً وابسته به صنایع فناپذیری مانند نفت است که البته به آن نیز نمی‌توان چندان امیدوار بود. برای مثال جنگ روسیه و اوکراین یا اتفاقاتی که هرروزه در جهان می‌افتد بر قیمت نفت و گاز کاملاً تاثیرگذار بوده و ممکن است در طی چند ساعت قیمت نفت آنقدر کاهش یابد که به اقتصاد کشور ضربه‌ای جبران‌ناپذیر وارد کند. علاوه‌برآن هیچ بعید نیست که آمریکا و کشورهای متحدش تحریم‌های جدیدی را علیه کشورمان اعمال کرده و خریداران نفت ایران را محدودتر کنند. البته مشکلات اقتصادی کشور تنها به همین مسئله ختم نمی‌شود و محدودیت در روابط خارجی، قدرت اقتصادی پایین ارگانهای خصوصی و عدم شفافیت در تعاملات اقتصادی باعث شده تا کشورمان ایران با بحران روبه‌رو شود و بیشترین فشار وارده روی دوش مردم باشد.

حل مشکلات اقتصادی کشور با پروژه متاورس کیش

راهکارهای پروژه متاورس کیش برای نجات اقتصاد ایران

عصر حاضر عصر تکنولوژی است و جوامعی که تکنولوژی را نپذیرند محکوم به فنا خواهند بود! بنابراین بهتر است که سرمایه‌گذاران و متخصصین در رابطه با جهان متاورس اطلاعات کامل‌تری به دست آورده و در این حوزه سرمایه‌گذاری کنند. پروژه متاورس کیش به‌عنوان اولین و تنها متاورس ایرانی در جهان شناخته می‌شود که مهم‌ترین ماموریتش نجات اقتصاد ایران است. بنابراین با سرمایه‌گذاری در این پروژه می‌توانید در جهانی با مدیریت نامتمرکز و بدون وابستگی به دولت‌ها و حکومت‌ها به کسب درآمد بپردازید. به عبارت دیگر در این جهان جدید تکنولوژی بلاکچین مسئول ثبت تراکنش‌ها و دارایی‌های کاربران است و این تکنولوژی روابط بی‌حدومرز با جهان را ممکن می‌کند. بنابراین اگر مردم ایران به خصوص سرمایه‌گذاران ایرانی بیشتری وارد متاورس شوند و از طریق ارزهای دیجیتال به تجارت بپردازند، می‌توانند وابستگی اقتصاد به صنایع فناپذیر مانند نفت و گاز را از بین ببرند و در جهانی به کسب درآمد بپردازند که تعاملات اقتصادی‌شان کاملاً شفاف و روشن باشد.

به صورت خلاصه مهم‌ترین راهکارهای پروژه متاورس KishVR شامل موارد زیر هستند:

  1. روابط بی‌حدومرز با جهان به کمک تکنولوژی بلاکچین
  2. عدم وابستگی به صنایع فناپذیر مانند نفت و گاز و کشف استعدادهای تولید و صادرات
  3. از بین بردن مدیریت متمرکز در اقتصاد و اعطای قدرت مطلق به اعضای متاورس
  4. شفافیت کامل تعاملات اقتصادی به واسطه تکنولوژی بلاکچین

اگر می‌خواهید در مورد متاورس بیشتر بدانید، مطالعه “مقاله متاورس چیست و چه تاثیری در آینده جهان دارد؟” را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل‌تر در این رابطه فرم درخواست مشاوره را کامل نمایید یا از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند واتس‌اپ، تلگرام، اینستاگرام، توییتر و… با کارشناسان KishVR در ارتباط باشید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.