KishVR
0

پرداخت حقوق پرسنل با ارز دیجیتال، اقدامی ارزشمند در KishVR

پرداخت حقوق پرسنل با ارز دیجیتال-min

جهان متاورس جهانی با ماهیت غیرمتمرکز است که در آن قدرت در دست مردم خواهد بود. در این جهان جدید خبری از حکومت‌ها و دولت‌ها نیست و انسان‌ها می‌توانند بدون جنگ، قدرت‌طلبی و دیکتاتوری در کنار یکدیگر زندگی کنند. اما این فراجهان هنوز به شکوفایی کامل نرسیده و نیازمند حمایت اکثریت مردم است. به همین دلیل جناب فیصل عبدالله بنیان‌گذار اولین متاورس ایرانی، یعنی متاورس KishVR تصمیم گرفتند تا در ابتدا پرسنل خود را به حضور در این جهان جدید تشویق کنند؛ به همین دلیل حقوق پرسنل از طریق ارز دیجیتال و در بستر اتریوم پرداخت می‌شود.

تاثیر پرداخت حقوق پرسنل از طریق ارز دیجیتال در رشد متاورس

شاید تصور کنید پرداخت حقوق پرسنل از طریق ارز دیجیتال تاثیر چندانی در رشد متاورس ندارد اما این قدم کوچک باعث می‌شود تا ایرانیان بیشتری با متاورس آشنا شده و به این ترتیب زندگی خود را تغییر دهند. اما برای درک بهتر این مسئله بهتر است ابتدا بررسی کنیم که متاورس چیست و چه تاثیری در آینده جهان دارد؟

تمامی انسان‌ها علاقه‌مندند تا در جهانی عدالت‌محور زندگی کنند که در آن خبری از ظلم، جنگ، دیکتاتوری و استبداد نباشد. اما اگر به حافظه تاریخی خود رجوع کنیم، به این نکته پی می‌بریم که ظلم و بی‌عدالتی از ابتدای خلقت انسان در زمین وجود داشته و حتی در عصر حاضر یعنی عصر تمدن بشری، انسان‌ها نتوانسته‌اند به آرزوی دیرینه خود برسند و هنوز شاهد جنگ‌افروزی، دیکتاتوری و بی‌عدالتی در جهان هستیم!

در این شرایط، جهان متاورس مانند شعله امیدی است که در دل بسیاری از انسان‌ها روشن شده اما این جهان نمی‌تواند بدون کمک مردم به پیشرفت خود ادامه دهد و به سرانجام برسد. بنابراین به تمامی خوانندگان این مقاله پیشنهاد می‌دهیم تا حتماً از این پروژه بزرگ حمایت کرده و با سرمایه‌گذاری در متاورس به پیشرفت آن کمک کنند. به این ترتیب می‌توانند رویای زندگی در جهانی غیرمتمرکز را به واقعیت تبدیل کرده و در جهانی مملو از عدالت و برابری زندگی کنند.

مزایای پرداخت حقوق پرسنل از طریق بستر اتریوم

به تمامی مدیران، کارآفرینان و بنیان‌گذاران شرکت‌ها و موسسات مختلف پیشنهاد می‌دهیم تا حقوق پرسنل خود را از طریق ارز دیجیتال و در بستر بلاکچین پرداخت کنند چراکه با انجام این‌کار می‌توانند پرسنل‌شان را به سرمایه‌گذاری در متاورس علاقه‌مند نمایند. به این ترتیب افراد بیشتری می‌توانند با پذیرش متاورس و اجزای تشکیل‌دهنده آن باعث نجات جهان شوند! در واقع پرداخت حقوق پرسنل از طریق ارز دیجیتال کاری فرهنگی است که تاثیری بی‌نهایت مهم در آینده انسان‌ها خواهد داشت و جالب است بدانید که تنها کمپانی جهان که به انجام این کار فرهنگی می‌پردازد کمپانی KishVR است. البته جناب فیصل عبدالله برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان پرسنل خود، حتی هزینه کارمزدی که برای تبدیل ارز دیجیتال نیاز است را نیز پرداخت می‌کنند چراکه اعتقاد ایشان بر این است که: «فرهنگ‌سازی در حوزه متاورس و اجزای تشکیل‌دهنده آن مسئولیتی اجتماعی است و برای اینکه بتوانیم این فراجهان عدالت‌محور و غیرمتمرکز را بین تمامی مردم جهان تبلیغ کنیم باید هزینه‌های آن را بپردازیم»

در این مسیر به همراهی تک‌ تک شما خوانندگان عزیز نیاز داریم بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا برای تحقق آرزوی دیرینه انسان‌ها یعنی زندگی در جهانی عدالت‌محور در متاورس سرمایه‌گذاری کرده و به پیشرفت آن کمک کنید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر در این رابطه می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی از جمله واتس‌اپ، تلگرام، توییتر، اینستاگرام و… با کارشناسان KishVR در ارتباط باشید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.