KishVR
0

معرفی Rarible به عنوان بازار جهانی دارایی‌های دیجیتال

معرفی رریبل rarible

Rarible یک بازار گسترده برای خرید و فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (Non fungible Tokens)  است. در این بازار شما می‌توانید اقدام به ساخت، فروش یا خرید ان اف تی (NFT) کنید. شما می‌توانید بدون نیاز به داشتن مهارت کدنویسی، به راحتی اقدام به فروش و خرید توکن‌های مختلف نمایید. این بازار برای اولین بار کار خود را در روزهای اولیه سال ۲۰۲۰ آغاز کرد. شبکه رریبل هیچ کنترل و تصدی بر دارایی‌های افراد ندارد. در اغلب موارد از رریبل به عنوان بستری امن برای ایجاد پروژه‌ها در بازارهای معاملاتی ان اف تی یاد می‌شود و تا به امروز تاثیر بسیار مهمی در گسترش مفهوم متاورس داشته است.

اگر اطلاعاتتان در رابطه با متاورس اندک است خواندن مقاله ای با همین عنوان را در مجله KishVR به شما پیشنهاد می‌کنیم.

پلتفرم Rarible (رریبل یا راریبل) چیست؟

رریبل اولین بار در شهر مسکو روسیه توسط الکس سانیکاو و الکسی فالین احداث شد. به گفته سازندگان این پلتفرم، تمرکز اصلی رریبل بر روی ساخت ان اف تی و دارایی‌های مبتنی بر آثار هنری است. کار با این پلتفرم شامل ترید کردن توکن‌های غیر قابل تعویض است. این فعالیت پیچیدگی خاصی ندارد و شما می‌توانید به راحتی از Rarible برای ساخت و فروش این توکن‌ها استفاده کنید.

 

رریبل چگونه کار می‌کند؟

خرید و فروش nft در بازار راریبل به کمک دو دسته از افراد انجام می‌شود.

دسته اول افرادی هستند که قصد دارند اقدام به فروش nft بکنند و راریبل را به عنوان محلی امن برای رد و بدل کردن این توکن‌ها می‌شناسند.

دسته دوم، کلکسیونرهایی هستند که به دنبال خرید ان اف تی وارد این بازار شده‌اند.

در نظر داشته باشید که تمام تراکنش‌های مالی و پروژه‌های خرید و فروش در بازار معاملاتی راریبل مانند متاماسک، در یک کیف پول مجازی و به کمک ارز دیجیتال انجام می‌شود. امروزه اتر کوین و سایر توکن‌هایی که بر بستر اتریوم ساخته شده‌اند، برای خرید و فروش ان اف تی استفاده می‌شوند.

 

ویژگی‌های Rarible

این پلتفرم در صنایع متفاوتی استفاده می‌شود. شما می‌توانید در صنعت تولید بازی، موسیقی، عکاسی، نقاشی و سایر رشته‌های هنری از پلتفرم رریبل کمک بگیرید. از مهم‌ترین ویژگی‌های Rarible می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ایجاد بستری آسان برای ساخت توکن‌های غیر قابل تعویض (بدون نیاز به دانش کد نویسی)
  • متن باز بودن و غیر متصدی بودن سیستم کلی
  • امکان اقدام به خرید و فروش ان اف تی بدون نیاز به واسطه (مثلا خرید و فروش nft میمون)
  • نداشتن وایت پیپر و نقشه راه کلی برای سهام‌داران بزرگ
  • امنیت بالا برای سرمایه‌گذاری در رشته‌های هنری

جمع بندی

اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد از NFT  هستید، ولی با کدنویسی و استانداردهای توکن نویسی در شبکه اتریوم آشنایی ندارید، لازم است بدانید که پلتفرم راریبل بستری امن و مناسب را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید بدون نیاز به دانش کد نویسی، به ساخت، فروش و خرید nft بپردازید و از دنیای بزرگ ارزهای دیجیتال سود ببرید.

همچنین اگر مایل هستید با کارشنسان متاورس KishVR در این شبکه مکالمه کرده و اطلاعات تخصصی دریافت کنید از طریق این لینک وارد وبسایت رریبل شوید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.