KishVR
0

ساختمان‌های متاورس KishVR

ساختمان فروشگاهی kishvr

ساختمان‌ها در متاورس KishVR از اهمیت بسزایی برخوردار هستند. افرادی که دارای زمین در این متاورس باشند می‌توانند با استفاده از توکن بومی اقدام به خرید و تأسیس ساختمان نمایند.

ساختمان‌های متاورسی

همانطور که احتمالا می‌دانید متاورس یعنی فراجهان و بستری بسیار نوین در زندگی ما هستند. متاورس به قدری زندگی ما را در بر خواهد گرفت که شاید بتوان گفت انقلابی‌ترین تغییر زندگی بشر خواهد بود. ساختمان‌های متاورسی هم مانند دیگر اجزای متاورس (آواتارهای متاورسی، ماشین‌های متاورسی، اکسسوری‌های متاورسی و…) یک هویت دیجیتالی هستند که با یک سند به نام NFT در بلاکچین ثبت شده و تا ابد مالکیت آن برای شما ثبت خواهد شد و به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید بر اساس دستورالعمل‌های متاورسی که در آن سکونت دارید از آن‌ها بهره‌برداری مسکونی یا تجاری نمایید. در ساختمان‌های متاورسی KishVR درست شبیه به دنیای واقعی مصالحی استفاده خواهد شد که شما باید این مصالح را به دست آورید. به دست آوردن این مصالح گاهی از طریق خرید و گاهی هم از طریق انجام دادن عملیاتی مانند عضو شدن در رسانه‌های اجتماعی و… می‌باشد. شاید برای شما هم مانند اکثر مردم دنیا هنوز درک این موضوع آسان نباشد که چطور می‌تواند با داشتن تصویر یک ساختمان آن را تصاحب کرد و عجیب‌تر اینکه از بهره برد. اما همیشه تغییرات عظیمی که در تاریخ رخ داده‌اند در ابتدا همینقدر گنگ و نامفهوم بودند پس پیشنهاد می‌کنیم اندکی بیشتر در این زمینه تحقیق کنید تا از این انقلاب عظیم عقب نمانید.

ویژگی ساختمان‌های متاورس KishVR

ساختمان‌ها در متاورس KishVR از برخی جهات شبیه به ساختمان‌ها در دنیای واقعی هستند و البته تفاوت‌هایی نیز دارند. در ابتدا باید بدانید که به دست آوردن این ساختمان‌ها پیش‌نیازهایی دارد که در ادامه‌ی این مقاله و در مقالات دیگر به آن خواهیم پرداخت.

با توجه به تعریف متاورس که به معنی فراجهان است، زمین‌ها، ساختمان‌ها، آواتارها و دیگر اجزای آن هم تفاوت‌هایی با این جهان دارد که با تحلیل این تفاوت‌ها می‌توان پی برد که انقلاب بزرگی در زندگی، ورزش، هنر، تجارت و… در راه است. اما KishVR قصد دارد تا گام به گام در کنار شما باشد و با ارائه مقالات و اطلاعات فارسی  بسیار مفید به خرید بهترین زمین‌ها در متاورس و پس از آن راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق کمک کند. ساختمان‌ها در KishVR تا جایی که مقدور باشد بومی شده و با فرهنگ و سبک تجارت ایرانی‌ها همخوانی دارد. با توجه به مأموریتی که برای خود انتخاب کردیم (معرفی قدمت، اصالت و هنر ایرانی به جهانیان است) قصد داریم به زودی ساختمان‌هایی را با سلیقه‌ و معماری ایرانی رونمایی کنیم تا افرادی که دارای کسب‌وکاری قدیمی، اصیل و یا هنری هستند بتوانند در آن بنا اقدام به چیدمانی هنرمندانه کرده و محصولات یا خدمات خود را به زبان‌های مختلف به جهانیان ارائه کنند.

سند دیجیتالی ساختمان‌های متاورس KishVR

همانطور که احتمالا می‌دانید امروزه مطالب زیادی در رابطه با NFT در فضای وب فارسی و رسانه‌های اجتماعی مطرح است و احتمالا شنیده‌اید که افراد در سراسر دنیا از این راه زندگی خود را متحول نموده‌اند. اما بیایید یک بار برای همیشه در مورد این سوال که NFT چیست به تفاهم برسیم.

NFT مخفف 3 کلمه Non-Fungible-Token است و معنی لغوی آن توکن غیرقابل تعویض است

توکن در ساده‌ترین تعریف همان سکه‌هایی هستند که در بازی‌ها به دست میاوریم و آن‌ها را در داخل بازی برای رد شدن از یک مرحله سخت یا مصارف دیگر استفاده می‌کنیم با این تفاوت که توکن‌های امروزی که بر بستر بلاکچین تولید می‌شوند امکان استفاده در زندگی را به دست آورده‌اند و امروزه شما می‌توانید آن‌ها را بخرید و با آن‌ها از برخی از فروشگاه‌ها خرید کنید بدون اینکه بخواهید درگیر پیچیدگی‌های بانکی شوید…

و اما توکن غیرقابل تعویض تفاوتش با توکن این است که خودش هویت مستقلی دارد و شما نمی‌توانید از آن به عنوان پول برای مبادله یک کالا یا خدمت استفاده کنید.

ساده‌تر بخواهیم بگوییم NFT درست شبیه به سند دنیای امروزی است. شما با در دست داشتن سند یک خودرو می‌توانید ادعای مالکیت آن را بکنید و یا اگر سند یک زمین یا ملکی را در اختیار داشته باشید می‌توانید ادعای مالکیت نسبت به آن زمین یا ملک داشته باشید.

امروزه NFT بیشتر جنبه هنری داشته و معمولا تصاویری در حال خرید و فروش هستند که برخی از آن‌ها هیچ ارزشی ندارند و صرفا به دلیل نو بودن این بازار افراد اقدام به خرید برخی از آثار می‌کنند. اما برخی از این اسناد هنری (Art NFT) واقعا دارای ارزشی بسیار هستند. هنرمندان واقعی در این عرصه می‌توانند با خیالی آسوده اقدام به ساخت گالری نموده و آثار هنری خود را برای فروش در آن بارگذاری کنند و مطمئن باشند که این اثر به نام آن‌ها سند خورده و تا زمانی که به کیف پول خود دسترسی داشته باشند و آن اثر خرید و فروش شود می‌توانند سود کنند.

حال به اصل موضوع یعنی سند دیجیتالی ساختمان‌های متاورسی می‌پردازیم. این اسناد همانطور که برای یک هنرمند حکم یک سند معتبر را دارند برای شما که مالک آن زمین هستید هم مالکیتی قطعی ایجاد می‌کند و با توجه به ماهیت بلاکچین حتی می‌توان ادعا کرد که به زودی با پیشرفت این تکنولوژی، اعتبار اسناد دیجیتالی از اسناد فیزیکی هم بیشتر خواهد شد.

شرایط داشتن ساختمان‌های متاورس KishVR

واضح است که در گام اول باید یک  یا چند قطعه زمین در متاورس KishVR داشته باشید و قبل از آن هم کیف پول امن دیجیتال و حساب کاربری در بازارهایی مانند Opensea و Rarible اقداماتی است که باید انجام دهید تا بتوانید بر اساس دستورالعمل‌های اعلام شده از طرف KishVR اقدام به تأسیس یک ساختمان نمایید. همچنین همانطور که در دنیای واقعی بنا کردن یک سازه نیازمند تهیه‌ی مصالح است، در متاورس KishVR هم برای تأسیس ساختمان خود نیازمند تهیه‌ی توکن داخلی و بومی آن هستید که به زودی اطلاعیه‌هایی در این خصوص در سایت و رسانه‌های اجتماعی KishVR به آدرس www.kishvr.com و kishvrofficial قرار خواهد گرفت. با ما همراه باشید تا با این اخبار جذاب آشنا شوید.

پس از پیش‌ فروش موفقیت‌آمیز مرحله‌ای زمین‌های لایه میانی متاورس KishVR که مجموعا تا به این تاریخ منجر به فروش حدود 350 قطعه از 500 قطعه شد، حال این پروژه اقدام به معرفی ساختمان فروشگاه متاورس KishVR نموده و افرادی که در مراحل مختلف مجموعا بیش از 10 قطعه زمین در لایه میانی خریداری نموده‌اند حال می‌توانند با خرید این ساختمان شروع به راه‌اندازی کسب‌وکار خود در این فراجهان نمایند. در صورتی که اطلاعات زیادی در خصوص متاورس ندارید از شما دعوت می‌کنیم در ابتدا مقاله‌ای با عنوان متاورس چیست و چه تاثیری در آینده جهان دارد؟ را در مجله متاورس کیش مطالعه نمایید.

مقدمه‌ای بر معرفی ساختمان فروشگاه متاورس KishVR

همانطور که در مقالات مختلف بیان کردیم در حال حاضر تصورات متفاوتی در مورد متاورس وجود دارد که به چند دسته تقسیم می‌شوند: برخی آن را یک بازی می‌پندارند که با استفاده از تجهیزاتی مانند عینک VR، کنسول بازی، ساعت و… بایستی وارد آن شد و شروع به انجام یک بازی کرد؛ برخی نیز آن را یک جهان خیالی تصور می‌کنند که قرار است توسط فرازمینی‌ها به وجود آمده تا کنترل انسان‌ها را به دست بگیرند (البته اگر منظورمان از فرازمینی‌ها افرادی باشد که با تغییرات به‌موقع آشنا شده و آن را می‌پذیرند این فرضیه درست است!!!)؛ برخی نیز هیچ شناخت و باوری به آن ندارند و آن را صرفا یک وهم و خیال می‌دانند. اما در این میان هستند کسانی که به صورت حرفه‌ای و تخصصی و با نگاهی متفاوت سعی بر شناخت آن دارند.

راه‌اندازی یک فروشگاه در متاورس این روزها موضوعی بسیار بحث‌برانگیز در بین کاربران اینترنت بوده و تقریبا در کشور ایران هیچ جایگاهی ندارد. این موضوع در کشورهای پیشرفته به مرور در حال پذیرش توسط برندهای بزرگ بوده به صورتی که اقدام به خرید زمین و تاسیس ساختمان در پلتفرم‌های متاورسی می‌نمایند. در این میان می‌توان به ساختمان فروشگاهی سامسونگ در متاورس دیسنترالند اشاره کرد که چندی پیش با نام تجاری Samsung 837X راه‌اندازی شد و حتی از برخی محصولات خود نیز در آن رونمایی کرد. اما این موضوع در کشور ما هنوز جایگاهی در بین برندها پیدا نکرده و حتی گاهی مورد انتقاد هم قرار گرفته. در این مقاله قصد داریم به معرفی ساختمان فروشگاهی متاورس KishVR و مزایای خرید ساختمان آن اشاره کنیم. اما در ابتدا بیایید نگاهی اجمالی به وضعیت موجود در کشورمان بیندازیم.

زیرساخت‌ها و پیش‌نیازهای تاسیس ساختمان فروشگاه متاورس KishVR

پیش نیاز اول: داشتن حداقل 10 قطعه زمین در متاورس KishVR

پیش نیاز دوم: معرفی محصولات و اخذ تاییدیه از پشتیبانی متاورس KishVR

در صورتی که هنوز اقدام به خرید یا افزایش زمین‌های خود به 10 قطعه نکرده‌اید از طریق این لینک و یا جستجوی KishVR در بازارهای جهانی خرید دارایی دیجیتال مانند Rarible اقدام نمایید.

در رابطه با محصولات نیز بایستی اشاره کرد که با توجه به ماموریت متاورس کیش که همانا معرفی قدمت، اصالت و هنر ایرانی به جهانیان است محصولاتی باید به واحد پشتیبانی معرفی شوند که حداقل یکی از این 3 ویژگی را داشته باشند.

مزایای تاسیس ساختمان فروشگاه متاورس KishVR

استفاده از مشاوره گام‌به‌گام متخصصین مارکتینگ جهت تدوین برنامه جامع مارکتینگ

حضور در یک بازار تخصصی که در حوزه مارکتینگ و فروش کالاهای هنری و اصیل فعالیت می‌نماید.

بهره‌مندی از درگاه پرداخت ارز دیجیتال و جذابیت آن برای مشتریان

استفاده از مزایای بیشمار بلاکچین مانند داینامیک بودن قیمت در آینده که بر اساس میزان عرضه و تقاضا توسط کاربران تعیین می‌گردد.

مشاوره و همراهی در ساخت NFTهای ارزشمند و فرآیند معرفی و بازاریابی آن

بهره‌مندی از مزایای توکن های غیرقابل تعویض مانند کسب درآمد مادام‌العمر از فروش کالا از شخصی به شخص دیگر

ورود به بازارهای بین‌المللی از طریق دیجیتال مارکتینگ و کارشناسان خبره متاورس KishVR

به‌دست آوردن جایگاه در نسخه سه‌بعدی متاورس KishVR

محدودیت در تاسیس ساختمان فروشگاه متاورس KishVR

موسسین متاورس KishVR معتقدند که در متاورس همه چیز را عرضه و تقاضا مشخص می‌کند و دلیل اصلی شکست پروژه‌های کوچک و بزرگ در این حوزه عدم رعایت این موضوع می‌باشد. به همین دلیل بنیان‌گذاران و مدیران متاورس کیش تصمیم دارند تا عرضه ساختمان فروشگاه متاورس KishVR را به صورت محدود و به تعداد 50 عدد اجرا نمایند. به همین دلیل هم در بازار جهانی Rarible این ساختمان فقط دارای 50 نسخه بوده و با توجه به ماهیت بلاکچین و NFT دیگر امکان افزایش آن وجود نخواهد داشت. در ادامه نحوه خرید این ساختمان را توضیح خواهیم داد.

Shop Building

نحوه خرید ساختمان فروشگاه متاورس KishVR

همانطور که احتمالا می‌دانید بنیان‌گذاران KishVR بنا به دلایل بسیاری از جمله امنیت، شبکه اتریوم را برای فعالیت انتخاب نموده‌اند به همین دلیل هم تمام دارایی‌های تولید شده مانند ارز اختصاصی، NFT و… همگی بر بستر اتریوم (ERC20) و به صورت یکپارچه فعالیت می‌نمایند. لذا خرید ساختمان فروشگاه متاورس KishVR هم از این قاعده مستثنا نیست.

خرید ساختمان فروشگاه متاورس KishVR به صورت مستقیم

در این روش می‌توانید به صورت مستقیم و با استفاده از ارز دیجیتال اتریوم در Rarible marketplace اقدام به خرید زمین نمایید. قیمت تعیین شده برای خرید این ساختمان 0.1 اتریوم (ETH) بوده که به طور مستقیم از طریق لینک زیر امکان خرید برای شما فراهم می‌باشد.

لینک خرید ساختمان فروشگاه متاورس KishVR در Rarible

خرید ساختمان فروشگاه متاورس KishVR به صورت غیرمستقیم

در این روش شما می‌توانید با استفاده از توکن اختصاصی KishCoin با نماد KSH که در مراحل اولیه‌ی لیست شدن در صرافی‌های CoinMarketCap و Coinex است به آسانی و با پرداخت 0.1 اتریوم اقدام به خرید این ساختمان نمایید. در صورتی که در مایل هستید در رابطه با کیش کوین اطلاعات بیشتری به دست آورید بر روی این لینک و در صورتی که قصد خرید ساختمان فروشگاه از طریق کیش کوین را دارید روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک خرید ساختمان فروشگاه متاورس KishVR از طریق کیش کوین

جمع بندی و سخن پایانی

اگر فکر می‌کنید یک صاحب یک ایده یا محصول یا خدمات خاصی هستید که اصالت اولین ویژگی آن است، بهترین فضا برای معرفی ایده، محصول یا خدمت شما متاورس کیش است. اما اگر هیچ ایده و طرح و برنامه مشخصی برای معرفی قدمت، اصالت و هنر ایرانی به جهانیان ندارید و یا علاقه‌ای به حمایت این افراد ندارید، سرمایه‌گذاری در متاورس کیش امری بیهوده خواهد بود. لذا با چشمی باز و مشورت با پشتیبانان فارسی‌زبان متاورس کیش اقدام به خرید ساختمان فروشگاه متاورس KishVR نمایید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *