KishVR
0

کیش کوین اولین توکن کاربردی ایرانی

کیش کوین چیست

کیش کوین (به انگلیسی: KishCoin) یک ارز دیجیتال (توکن) غیرمتمرکز است که با نشان KSH در تاریخ 8 جولای 2022 میلادی (17  تیر 1401 شمسی) و به تعداد 100 هزار واحد توسط آقای فیصل عبدالله بنیانگذار متاورس کیش بر بستر شبکه اتریوم تولید شد. این توکن جهت استفاده بومی در متاورس KishVR تولید شده تا ایرانیان در هر کجای دنیا بتوانند به تجارت پرداخته و چالش‌های داخلی و خارجی را دور بزنند.

اگر اطلاعاتی در مورد KishVR ندارید، خواندن مقاله پروژه متاورس KishVR را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

توکن چیست

به زبان ساده توکن یک نشانه بدون ارزش حقیقی بوده که بسته به کاربردش و همچنین عرضه و تقاضا دارای ارزش شده و این ارزش دائما در حال تغییر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال و توکن خواندن مقاله‌ای با همین عنوان را در وبسایت kishvr.com به شما پیشنهاد می‌کنیم

مشخصات کیش کوین - KishCoin

کیش کوین با نام KishCoin در بستر اتریوم تولید شده و یک توکن رمزنگاری شده است نام اختصاری این توکن KSH بوده و به تعداد 100 هزار واحد و با تعداد اعشار 1 رقم تولید شده و از طریق این لینک اطلاعات رسمی آن قابل مشاهده است. این توکن در تاریخ 8 جولای 2022 میلادی مصادف با 17 تیر 1401 شمسی با هدف استفاده در متاورس KishVR اولین متاورس ایرانی تولید شده.

کاربردهای کیش کوین - KishCoin

همانطور که گفتیم این ارز دیجیتال جهت استفاده در متاورس KishVR تولید شده تا کاربران این فراجهان بتوانند از طریق این ارز اقدام به خرید و فروش و تجارت نمایند. در ابتدا قرار است تمامی تراکنش‌های داخلی در متاورس کیش از طریق این ارز انجام شده و در ادامه با گسترش تعاملات بین‌المللی توسط بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران و پذیرش صرافی‌های بین‌المللی قابلیت استفاده در تمام پلتفرم‌های بلاکچینی را به‌دست آورد.

خرید ساختمان متاورسی در KishVR از طریق کیش کوین - KishCoin

پیش‌ فروش زمین‌های متاورس کیش چندی پیش از طریق ارز اتریوم آغاز شد و با استفبال قابل قبولی روبه‌رو شد. حال یکی از کاربردهای توکن کیش کوین خرید ساختمان‌های مختلف مانند خانه، ساختمان فروشگاهی، ساختمان مراکز تفریحی، اسکله و… بوده و افراد می‌توانند این ساختمان‌ها را از طریق پرداخت غیرمستقیم انجام داده و شروع به ساختن یک فراجهان بلاکچینی نمایند. خانه و ساختمان فروشگاهی اولین ساختمان‌هایی هستند که در حال حاضر امکان خرید از طریق ارز اتریوم در بازار جهانی (Rarible) در دسترس می‌باشد. اما علاقه‌مندان به خرید این ساختمان‌ها می‌توانند با پرداخت غیرمستقیم از طریق کیش کوین و ارتباط با پشتیبانی متاورس کیش صاحب این ساختمان‌ها شوند.

نحوه به دست آوردن توکن کیش کوین - KishCoin

در حال حاضر توکن کیش کوین در مرحله راستی آزمایی برای ثبت در صرافی‌های خارجی است و امکان خرید آن به صورت مستقیم وجود ندارد.جهت به دست آوردن توکن کیش کوین می‌توانید از روش‌های مختلفی که در ادامه مشاهده می‌کنید اقدام نمایید.

1- شرکت در طرح‌های ایردراپ کیش کوین - KishCoin

تیم مدیریتی پروژه متاورس کیش در طرح‌های مختلفی مانند ایردراپ توییتری، ایردراپ شرکت در نظرسنجی، ایردراپ دنبال‌کنندگان شبکه‌های اجتماعی و… اقدام به ایردراپ توکن کیش کوین به کاربران می‌نماید. معمولا اینگونه طرح‌ها در صفحات شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی می‌شوند.

2- خرید غیرمستقیم آنی با ارز اتریوم

در صورتی که مایل باشید میزان بیشتری از این ارز را خریداری و در کیف پول خود نگهداری کنید، می‌توانید به میزان مساوی با میزان ارز موردنیاز خود ارز اتریوم به والت پروژه به آدرس زیر ارسال نموده و سپس با تکمیل فرم پیش‌فروش کیش کوین ارز خریداری شده را در ولت خود دریافت کنید. به عنوان مثال در صورتی که قصد خرید 0.1 کیش کوین دارید می‌بایست 0.1 اتریوم به ولت پروژه منتقل نموده و سپس در فرم مربوطه اطلاعات ضروری را تکمیل نمایید تا در کمتر از 5 دقیقه کوین KSH خود را در ولت معرفی شده دریافت نمایید.

0x1504132F4198dAaae8Bee0C085B87B2b82b787D8

نحوه اضافه کردن توکن به کیف پول

تمام توکن‌ها دارای یک آدرس رمزنگاری شده به نام Contract Address هستند. جهت افزودن یک توکن باید در کیف پول دیجیتال خود که انواع مختلفی مانند متامسک، تراست ولت  و… دارد قسمت افزودن توکن را باز کرده و اطلاعات زیر را وارد نمایید. معمولا با وارد کردن کانترکت آدرس باقی اطلاعات به صورت خودکار تکمیل می‌شوند اما در صورتی که این اتفاق نیوفتاد با وارد کردن دستی این اطلاعات و تایید آنها توکن کیش کوین با نشان KSH به لیست توکن‌ها شما اضافه خواهد شد.

اطلاعات توکن کیش کوین جهت اضافه کردن به کیف پول

در ادامه اطلاعات توکن کیش کوین با نام KishCoin را مشاهده می‌کنید که به ترتیب گزینه اول آدرس قرارداد هوشمند یا Contract Address، درقسمت دوم نام توکن یا Token Name، قسمت سوم نماد توکن یا Token Symbol و گزینه آخر تعداد اعشار یا Decimal توکن کیش کوین است. در صورتی که قصد اضافه کردن این توکن به لیست توکن‌های خود را دارید اطلاعات زیر را در ولت خود در بخش افزودن توکن وارد نمایید تا بلافاصله توکن کیش کوین یا KSH به لیست توکن‌های شما افزوده شود.

جمع بندی و درخواست نهایی

در پایان اعلام می‌کنیم بنیانگذاران متاورس کیش با تمام قوا تلاش خود را برای گسترش تقاضای این توکن نموده و از شما کاربران و سرمایه‌گذاران محترم تقاضامند است به منظور لیست شدن هر چه سریعتر آن در صرافی‌های معتبر بین المللی خارجی و داخلی حمایت‌ها خود را از این ارز نوظهور تا حد ممکن ادامه داده و ما را در مسیر ساختن این فراجهان با محوریت کشور عزیزمان ایران یاری نمایید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.