KishVR
0

معرفی فیصل عبدالله بنیان‌گذار اولین متاورس ایرانی

تصویر پیدا نشد !

در حال حاضر نگاه همه مردم دنیا به متاورس یا فراجهان معطوف شده است. در واقع بسیاری از افراد به دنبال راهی برای کسب درآمد از این فضا هستند و بسیاری دیگر با هدف تغییر زندگی انسان‌ها روی این پروژه عظیم سرمایه‌گذاری کرده و امیدوارند که متاورس طبق برنامه به پیشرفت خود ادامه دهد و در آینده‌ای نه‌چندان‌ دور روی زندگی تمامی انسان‌ها تاثیر بگذارد. یکی از این افراد جناب آقای فیصل عبدالله است که به عنوان بنیانگذار اولین متاورس ایرانی یعنی KishVR شناخته می‌شود.

بیوگرافی فیصل عبدالله پدر متاورس ایران

جناب فیصل عبدالله از مادری ایرانی و پدری قطری زاده شده و ملیت دورگه ایرانی-قطری دارد. به همین دلیل او مهندسین نخبه ایرانی و قطری را گرد یکدیگر آورده و با کمک آن‌ها اولین متاورس ایرانی و فارسی‌زبان را راه‌اندازی کرده است.

ایشان اعتقاد دارند که در آینده، جهان واقعی با جهان دیجیتال یا همان متاورس تلفیق می‌شود و انسان‌ها بیش از آنکه یکدیگر را ببینند با آواتار هم برخورد خواهند داشت به همین دلیل تصویر یا ویدیویی از جناب عبدالله منتشر نشده و ایشان تمایلی ندارند که هویت‌شان بیشتر از یک اسم و آواتار فاش شود.

نظر بنیان‌گذار متاورس KishVR در رابطه با آینده ایران

بنیان‌گذار متاورس KishVR یعنی جناب عبدالله اعتقاد دارند که سرزمین مادری‌شان ایران در صدها سال گذشته بد اقبال بوده و نتوانسته به جایگاه خود در جهان دست یابد. به همین دلیل ایشان پروژه KishVR را راه‌اندازی کرده‌ تا بتواند به این طریق به ایجاد اشتغال و درآمدزایی مردم ایران کمک کند. در واقع علاقه‌مندان می‌توانند با شرکت در این پروژه از طریق خرید و فروش زمین متاورس درآمدزایی کنند یا با احداث کلوپ‌های تفریحی، سالن کنسرت، ورزشگاه و… به کسب درآمد از متاورس بپردازند. همچنین هنرمندان ایرانی می‌توانند از طریق متاورس KishVR هنر خود را به جهانیان معرفی کنند.

نظر فیصل عبدالله در رابطه با آینده متاورس

مهم‌ترین ویژگی متاورس غیرمتمرکز بودن آن می‌باشد. یعنی امکان کنترل این جهان جدید توسط حکومت‌ها و دولت‌ها وجود ندارد. به عبارت دیگر متاورس جهانی دموکراتیک را برای تمامی مردم در سرتاسر دنیا ایجاد می‌کند که در آن قدرت اصلی در دست مردم باشد. در این جهان جدید قوانین اقتصادی با استفاده از تکنولوژی بلاکچین تغییر می‌کنند، قدرت بانک‌ها و سرمایه‌داران از آنها گرفته می‌شود و تمامی تراکنش‌ها توسط تکنولوژی بلاکچین کنترل می‌شود. به همین دلیل جناب فیصل عبدالله معتقد هستند که متاورس و اجزای تشکیل‌دهنده آن یعنی بلاکچین، ان.اف.تی، ارز دیجیتال، وب 3، VR، AR و… جهان را از شرایط اقتصادی حاکم نجات می‌دهند و مردم می‌توانند با کمک هوش مصنوعی دنیای جدیدی را خلق کنند که به دست خودشان کنترل می‌شود. این جهان جدید باعث تغییر قوانین اقتصادی، روش‌های تجارت، نوع حاکمیت کشورها و حتی تغییر فرهنگ مردم می‌شود و انسان‌ها را به آرزوی دیرینه‌شان یعنی برابری و عدالت می‌رساند.

متاورس کیش

پیام جناب عبدالله به سرمایه‌داران ایرانی

جناب عبدالله با اهداف مالی این پروژه سنگین را راه‌اندازی نکرده‌اند و تنها هدف ایشان نجات اقتصاد ایران است. به همین دلیل ایشان در پیامی سرمایه‌گذاران ایرانی را خطاب قرار داده و از آنها دعوت می‌کنند که در پروژه KishVR مشارکت کرده و همچنین در ترویج و معرفی این پروژه به دوستان و آشنایان خود کمک کند چراکه محدودیت‌های تبلیغاتی در ایران، تبلیغات در این حوزه را محدود می‌کند.

در انتها از شما عزیزان تقاضا می‌کنیم تا لینک این مقاله را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و به این وسیله برای نجات کشور عزیزمان ایران اقدام موثری انجام دهید. همچنین شما می‌توانید در این پروژه عظیم سرمایه‌گذاری کنید که پیشنهاد می دهیم تا فرم درخواست مشاوره را پر کرده و سوالات خود را با کارشناسان فارسی‌زبان مطرح نمایید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.