KishVR
0

حضور برند گوچی در متاورس

گوچی-متاورس-min

با پیشرفت تکنولوژی و علم دیجیتال، تغییرات و تحولات بسیاری در دنیای پیرامون ما در حال رخ دادن است. امروزه بسیاری از افراد در دنیای ارز دیجیتال فعال هستند و خرید و فروش‌های بسیاری انجام می‌دهند. به عبارتی می‌توان گفت تعاملات دیجیتالی به یکی از بخش‌های جدایی ناپذیر زندگی هر انسانی تبدیل شده است و تکنولوژی روز به روز بخش‌های زیادی از زندگی ما را با خود درگیر می‌کند. یکی از مواردی که امروزه در دنیای دیجیتال انقلابی عظیم به پا کرده متاورس است. متاورس یک دنیای مجازی است که با جهان فیزیکی ما در حال ارتباط و پیوند است و برندهای معروفی همچون گوچی در آن سرمایه گذاری کرده‌اند.

در این مقاله به‌طور تخصصی حضور برند گوچی را مورد بررسی قرار می‌دهیم. اگر شما هم به این حوزه علاقه مند هستید با ما همراه باشید.

برند گوچی در متاورس

برند گوچی یکی از برندهای معروف در حوزه مد و لباس در سراسر جهان است. این شرکت فعالیت خود را یک قرن پیش یعنی در سال 1921 در ایتالیا آغاز کرد و بعد از گذشت مدتی به دلیل موفقیت‌های بسیار در این حوزه، به یک برند جهانی تبدیل شد. این برند یکی از لاکچری‌ترین و بی‌عیب و نقص‌ترین محصولات را تولید می‌کند و به همین دلیل برندی شناخته شده در کل جهان است.

این شرکت یکی از شرکت‌هایی است که همواره از پیشرفت و تکنولوژی حمایت می‌کند. وارد شدن به دنیای متاورس و خرید زمین در سندباکس نیز می‌تواند یکی از نشانه‌های این امر باشد. هدف گوچی از وارد شدن به این حوزه رواج مد در این جهان مجازی است و می‌خواهد مد دیجیتال را به این طریق به همه معرفی کند. همچنین گوچی از آینده درخشان متاورس باخبر است و خرید زمین را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت می‌داند.

نحوه حضور برند گوچی

شرکت GUCCI در سال 2021 همکاری خود را با پلتفرم سندباکس آغاز کرده است، او با خرید زمین به قیمت نامشخص قصد دارد تجربیات جدیدی در این حوزه به دست آورد. GUCCI Vault نام پلتفرم اختصاصی این برند است. در قسمتی از این فضا، گوچی محصولات و مدل‌های قدیمی و کمیاب خود را به نمایش می‌گذارد و به عبارتی خاطرات گذشته را زنده نگه می‌دارد. همچنین در قسمتی دیگر از این فروشگاه مفهومی آنلاین محصولات جدید خود را به نمایش می‌گذارد و از این طریق به معرفی و فروش آن‌ها می‌پردازد. حضور برندهای معروف در متاورس نشان دهنده وجود آینده‌ای روشن در این حوزه است. برندهای ایرانی نیز می‌توانند همانند برندهای بین المللی به کمک kishVR با متاورس ایرانی آشنا شوند و پا به عرصه این دنیای مجازی بگذارند.

سخن پایانی

در این مطلب با گوچی و  نحوه سرمایه گذاری آن در متاورس آشنا شدید، شما نیز می‌توانید مانند برندهای مشهور و موفقی همچون گوچی به دنیای دیجیتال و متاورس وارد شوید. به این منظور می‌توانید از طریق متاورس KishVR اولین متاورس ایرانی و نحوه سرمایه‌گذاری در آن آشنایی پیدا کنید. KishVR اولین متاورس به زبان فارسی است که توسط مهندسان داخلی و قطری ساخته شده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت KishVR با خدمات این مجموعه بیشتر آشنا شوید. برای آشنایی بیشتر با این حوزه و یافتن پاسخ سوالاتی مانند متاورس چیست یه سایت KishVR مراجعه کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.