KishVR
0

مراحل خرید زمین متاورس به چه صورت است؟

مراحل خرید زمین در متاورس

یکی از مباحث داغ امسال، خرید زمین در متاورس است. در دنیای مجازی و سه‌بعدی  metaverse  شما می‌توانید به مسافرت بروید، خرید یا تحصیل کرده و دوستانتان را دعوت به ملاقات بکنید. اگر بخواهیم به صورت ساده توضیح دهیم، باید بگوییم که متاورس آینده تمام اینترنت خواهد بود. همراه ما باشید تا با زمین های متاورس و نحوه خرید آن‌ها بیشتر آشنا شود.

در صورتی که اطلاعات شما در زمینه متاورس ناقص است خواندن مقاله متاورس چیست و چه تاثیری در آینده جهان دارد؟ را پیشنهاد می‌کنیم.

مراحل خرید زمین متاورس

کسانی که در متاورس زمینی را خریداری می‌کنند، می‌دانند که در آینده این زمین به خاطر پیشرفت و افزایش محبوبیت متاورس با قیمت بسیار بالا به فروش خواهد رفت. امروزه پلتفرم‌هایی مثل بلاک چین، این امکان را به کاربران می‌دهند تا آن‌ها هم بتوانند از این جهان سه‌بعدی و جذاب، زمین بخرند و در آن سرمایه‌گذاری کنند تا بعدها همین زمین را با قیمت بالاتر به فروش برسانند. شما می‌توانید این زمین‌ها را به ساختمان‌های چند طبقه، مراکز فرهنگی یا حتی هتل تبدیل کنید و در اختیار کسانی که نیاز دارند، قرار دهید. حال به پاسخ سوال How to buy land in metaverse می‌پردازیم.

مرحله اول: از بین پلتفرم‌های مختلف یکی را انتخاب کنید. طبق تحقیقات انجام شده، دینسترالند و سندباکس از محبوب‌ترین‌ پلتفرم‌ها هستند. جالب است بدانید که هر قطعه زمین در دیسنترالند یک NFT محسوب می‌شود و ابعاد آن ۱۶ در ۱۶ متر است.

مرحله دوم: انتخاب کیف پول

شما به یک کیف پول با ارزهای دیجیتال نیاز دارید. پس باید بعد از انتخاب پلتفرم، توکن مخصوص آن را تهیه و رمزهای اختصاصی کیف پول خودتان را ذخیره کنید.

مرحله سوم: انتخاب زمین

پس از ثبت کدها در سایت مارکت پلیس دیسترالند (یا هر پلتفرمی که انتخاب کرده‌اید) باید به قسمت parcels and estares بروید و روزی گزینه view all کلیک و زمین‌های فروشی را مشاهده کنید.

مرحله چهارم: خرید زمین

پس از ارزیابی قیمت زمین در متاورس می‌توانید با یک کلیک، تمام جزئیات زمین مدنظرتان را مشاهده کنید. سعی کنید که تمام اصول و قواعد خرید زمین‌ های متاورس را مطالعه کنید. شما می‌توانید مثل دنیای واقعی قیمت پیشنهادی ان را به فروشنده بگویید. اگر بر سر قیمت به توافق رسیده‌اید روی گزینه buy بزنید و خرید را نهایی کنید.

مرحله پنجم: تایید متاورس خرید زمین

پس از خرید زمین می‌توانید با انتخاب تب NFT، خرید خود را تایید کنید. با انجام این مراحل شما به صورت مستقیم اقدام به خرید زمین مجازی در متاورس کرده‌اید.

جمع‌بندی

متاورس زمینه را برای ظهور نوع جدیدی از اقتصاد، مبتنی بر تجارت از طریق دارایی‌های دیجیتال، برای ما فراهم کرده است. شما هم می‌توانید پس از خرید توکن و تایید NFT، برای سرمایه‌گذاری کوتاه و بلند مدت، به خرید زمین در متاورس اقدام بکنید. تمرکززدایی از غول‌های خرید توکن و ناشناس بودن خریداران در این محیط، باعث می‌شود تا علاوه بر سهامداران بزرگ، کاربران معمولی نیز بتوانند به سودهای آنچنانی برسند. توصیه می‌کنیم که قبل از انجام هرگونه سرمایه‌گذاری یا خرید ملک دیجیتال در متاورس، در رابطه با جوانب مثبت و منفی آن به خوبی تحقیق کنید، زیرا این دارایی‌های جدید ماهیت بسیار سوداگرانه‌ای دارند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.