KishVR
0

حضور برند آتاری در متاورس

آتاری متاورس

آتاری، یکی از شناخته­شده‌ترین شرکت­های حوزه بازی و سرگرمی وارد جهان متاورس شد. این شرکت با قصد ارائه محصولات جدید در بستر دیجیتال چنین فعالیتی را آغاز کرد و اعتباری ارزشمند به جان متاورس بخشیده است. این حرکت آتاری برای خود نیز به شکلی تولدی نو تعبیر می­شود؛ چراکه آتاری پس از سالها خاموشی دوباره تصمیم گرفته به دوران اوج خود بازگردد. در این مقاله این موضوع و ورود آتاری به جهان متاورس را بررسی می­کنیم. پس همراه ما باشید. اگر در مورد متاورس اطلاعات کاملی ندارید، پیشنهاد میکنم مقاله متاورس چیست و چه تاثیری در آینده جهان دارد؟ را مطالعه کنید.

درباره شرکت آتاری بیشتر بدانیم

آتاری از سال 1972 فعالیت خود را آغاز کرد. محصولات این شرکت توانست انقلابی بزرگ در حوزه سرگرمی و بازی­سازی رقم بزند. موفق­ترین حوزه­ای که آتاری به آن وارد شد، حوزه تولید کنسول ­بازی خانگی بود. این شرکت در بسیاری از پروژه­ها همیشه پیشگام بود و سعی می­کرد کارهای جدید را تجربه کند. آتاری در بین ایرانی­ها نیز طرفدار زیادی داشت. خصوصا در دهه شصت و با بازی معروف هواپیما این برند حسابی در دل ایرانی­ها جا باز کرد. آتاری امروز در دنیای کنسول­ها حرف زیادی برای گفتن ندارد اما حالا با ورود به متاورس سعی کرده تا دوباره به دوران شکوه خود باز گردد.

چرا آتاری به جهان متاورس وارد شد؟

اگر می­خواهید درباره عبارت “متاورس چیست” بیشتر بدانید مقاله مختص به این موضوع را به شما پیشنهاد می­کنیم. آتاری یکی از اولین شرکت­هایی بود که بازی­­ها را وارد خانه کرد. تا قبل از این برای بازی کردن مجبور بودیم خانه­ها را ترک کنیم و به مراکز خاصی برویم. پس با این روحیه انتظار هم می­رفت که آنها به یک بستر جدید و نو وارد شوند. آتاری سعی کرده با ورود به این حوزه بخشی از محصولاتش را در آینده به دست مشتریان برساند و این محصولات هم قابلیت نگه­داری به شکل NFT را در کوله پشتی متاورسی خواهند داشت.

تاثیر حضور برند آتاری در جهان متاورس

با حضور آتاری در متاورس قطعا کمک شایانی به این حوزه خواهد شد. آتاری یک شرکت با سابقه در حوزه گیم و سرگرمی است و حضور این شرکت در متاورس پشتوانه­ای برای آینده آن خواهد. در ایران نیز پروژه­های متاورسی درحال رشد هستند و در حال حاضر امن­ترین پروژه­ متاورسی ایران متاورس ایرانی کیش وی آر است. با حضور در این پروژه امروز می­توانید آینده خود را در متاورس بسازید. در آینده نزدیک ممکن است شرایط حضور در این بستر سخت شود و به راحتی امروز نباشد. پس ورود هر چه سریع­تر به آن عاقلانه به نظر می­رسد.

معرفی کالکشن NFT با همکاری Butcher Billy توسط آتاری

آتاری در پنجاهمین سالگرد خود، یک کالکشن NFT انحصاری با همکاری Butcher Billy ستاره سینمای دنیای Marvel و سریال Stranger Things را معرفی کرد. در مجموع 2600 NFT بر مبنای آثار این هنرمند در سری Atari X وجود دارد. همچنین آتاری یک خط تلفن تعاملی 888-1 و تجربه Metaverse را برای همگان منتشر می‌کند.

سخن آخر

آتاری با ورود به دنیای متاورس ثابت کرد که این بستر جای خوبی برای رشد هر کسب­وکاری است. پس مهم نیست که در چه حوزه­ای فعالیت دارید. اگر از امروز به فکر آینده نباشید زود از صحنه رقابت حذف خواهید شد. درست مثل کسب­وکار­های سنتی که بعد از ظهور اینترنت یکی پس از دیگری حذف شدند. متاورس کیش پروژه­ای حرفه برای ورود شما به بستر متاورس و وب 3 است. برای کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست است سری به وبسایت kishvr بزنید. ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.