KishVR
0

حضور برند آدیداس در متاورس

حضور برند آدیداس در متاورس

آدیداس یک شرکت عمده آلمانی فعال در زمینه تجهیزات و لباس ورزشی است. این شرکت به عنوان یکی از مشهورترین کمپانی‌های تولید لباس‌های ورزشی، به یکی از مهم‌ترین برندهای متاورس در تمام جهان تبدیل شده است. آدیداس از این تکنیک برای فروش لباس‌های ورزشی در دنیای واقعی و متاورس استفاده می‌کند. اگر در مورد متاورس اطلاعات کاملی ندارید، پیشنهاد میکنم مقاله متاورس چیست و چه تاثیری در آینده جهان دارد؟ را مطالعه کنید.

در واقع به دلیل اینکه استفاده از اینترنت و فضای مجازی در سال‌های اخیر توسعه چشمگیری داشته است، برند آدیداس نیز به فکر استفاده از این فضا برای گسترش فعالیت‌ها و افزایش سود خود افتاده است. به همین دلیل این برند نیز تصمیم به استفاده از متاورس برای فروش هر چه بیشتر محصولات خود گرفته است. در ادامه این مقاله دلایل ملحق شدن آدیداس به متاورس را بررسی می‌کنیم.

متاورس چیست

متاورس را می‌توان به عنوان ادغام یا همکاری بین دنیای مجازی آنلاین و آنالوگ آفلاین در نظر گرفت. این برنامه می‌تواند به عنوان یک دنیای مجازی که افراد با استفاده از عینک واقعیت مجازی وارد آن می‌شوند، ظاهر شود. به همین دلیل است که شرکت آدیداس حضور در این فضا را مغتنم شمرده تا بتواند بازار جدیدی برای محصولات خود ایجاد کند.

توضیحاتی اجمالی درباره آدیداس

فعالیت اصلی شرکت آلمانی آدیداس طراحی، تولید و پخش انواع لباس و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، پوشاک ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی و لوازم لوکس است. این شرکت دارای چندین زیرمجموعه شامل شرکت تولید لوازم ورزشی ریبوک، شرکت لوازم گلف تیلورمید و شرکت راک پورت است. این کمپانی در کنار نایکی یکی از دو شرکت بزرگ تولیدکننده لوازم ورزشی در اروپا، همچنین دومین شرکت فعال در زمینه تولید لوازم ورزشی در کل دنیا محسوب می‌شود که تاسیس آن به سال 1948 باز می‌گردد.

این شرکت با باشگاه‌های بزرگ دنیا در رشته‌های مختلف ورزشی همکاری می‌کند. در سال‌های اخیر و با توجه به گسترش متاورس، مسئولان آدیداس نیز به این فکر افتاده‌اند که این فضا را به عنوان یک ابزار نوین و بسیار مفید، برای گسترش بازار فروش خود مورد استفاده قرار دهند. در واقع روسای آدیداس با در نظر گرفتن اینکه متاورس یک فضای مجازی بی حد و حصر در بستر اینترنت است و با به دست آوردن اطلاعات مفید درباره اینکه متاورس چیست و چه کاربردی دارد، حضور خود را در این فضا فرصتی مناسب جهت توسعه فعالیت بازاریابی برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند.

تاثیرات حضور آدیداس در متاورس

از زمانی که شرکت آدیداس در فضای متاورس فعالیت می‌کند، فروش محصولات این شرکت روند مطلوب‌تری به خود گرفته است. از سوی دیگر این مسئله باعث شده که بسیاری از برندهای مشهور دیگر در دنیا نیز نسبت به پیوستن به برنامه متاورس ابراز تمایل کنند. این روند باعث شده است استفاده از این فضای جدید در اینترنت روز به روز  گسترده‌تر و افراد بیشتری وارد این فضا شوند، که این مسئله به خودی خود بر روی افزایش مشتریان آدیداس تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

کلام آخر

اهمیت متاورس برای برندهایی مانند آدیداس در این است که این برنامه اساسا می‌تواند به عنوان یک کپی از دنیای واقعی عمل کند. به گونه‌ای که کالاهای فروشگاه‌های آفلاین را می‌توان از طریق متاورس برای کاربران در تمام دنیا معرفی کرد. این فعالیتی است که شرکت متاورس کیش(KishVR)  به عنوان نخستین شرکت متاورس ایرانی، به خوبی و با مطلوب‌ترین شرایط برای شما انجام می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید از طریق این متاورس ایرانی نسبت به بهبود شرایط کسب و کار خود، اقدام کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.